O Nas

Firma JZ Jan Zańko Centrum Budowlano Wykończeniowe działa nieprzerwanie od 2000 roku. Od samego początku działalności stawiamy na jakość bowiem zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Skupiamy się na głębokiej analizie potrzeb Klienta doradzając możliwie najoptymalniejsze rozwiązanie.

Wykorzystujemy najnowsze technologie - dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość oraz niepowtarzalny styl.

W ciągu minionych lat działalności zrealizowaliśmy tysiące zamówień indywidualnych na terenie kraju jak rówież Poza granicami (Ukraina, Słowacja, Austria, Niemcy). Sprawna logistyka wysoki poziom organizacji robót pozwalają nam na dotrzymywanie ustalonych harmonogramem terminów.

Początki działalności Firmy wiążą się ze sprzedażą i montażem stolarki otworowej (okien i drzwi), parapetów, bram garażowych oraz rolet.

Duże zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie skłoniło nas do poszerzenia oferty. Po głębokiej analizie rynku w 2006 poszerzyliśmy naszą oferte o: pokrycia dachowe, podsufitki panelowe oraz kostkę brukową i galanterie ogrodowa.

Skuteczne działania marketingowe sprawna logistyka i bardzo atrakcyjny poziom cenowy spowodowały, że również w tym segmęcie rynku zaczęliśmy odnosić spore sukcesy, dlatego też podjeliśmy kolejne działania mające na celu ponowne poszerzenie naszej ofert. W 2010 roku wprowadziliśmy do naszej ofert ogrodzenia posesyjne, przydomowe oczyszczalnie ekologiczne, rekuperatory pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

Współpracujemy z wiodącymi producentami zarówno w kraju jak i europie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, krótki termin oczekiwania na zamówione produkty a także dzięki optymalizacji logistyki oraz odpowiedniej polityce kosztów stałych jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Stawiamy na profesjonalizm Wysoką jakość oferowanego asortymentu oraz doradztwo i skupienie się na potrzebach klienta bowiem każdy klient jest inny.

Jesteśmy najlepsi a inni niech się wstydzą!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty