Okna PCV

Przygotowując nasza ofertę okien PCV braliśmy pod uwagę wiele czynników wpływających na jakość produktu - szczególna uwagę zwróciliśmy na klasę produktu, trwałość profili, odporność na odkształcanie i przebarwianie. Braliśmy pod uwagę również rodzaj okuć, grubość wzmocnień oraz rodzaj szkła.

Skupiliśmy sie na tym by oferowane przez nasza Firmę okna były dobrze wyposażone - blokada klamki, stopniowany uchył, ciepła ramka, zatrzask balkonowy są u nas wyposażeniem standardowym.

Dlatego też w naszej firmie znajdziecie Państwo okna PCV na profilach Veka oraz Brugmann. wyposażone w wysokiej klasy okucia Roto NT. Dziś w oparciu o zdobyte doświadczenie ( od 2000 roku na rynku ) możemy stwierdzić, że wybór ww produktów był słuszny co zostało potwierdzone licznymi realizacjami zarówno w kraju jak i poza granicami oraz licznymi nagrodami.

Okna Brugmann

46-letnia tradycja w ekstruzji profili PVC stawia okna na profilach Brügmann w gronie światowych pionierów tej branży. Nieustanne poszukiwania nowych rozwiązań przy zachowaniu perfekcyjnej jakości na przestrzeni tych lat doprowadziły do tego, że firma Brügmann kojarzona jest z wyrobami na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym nie tylko w Niemczech, ale także w całej Europie.

Profil 5 komorowy

Szerokość 73 mm ramy i skrzydło 84 mm to 20-25% więcej od standardowych profili na rynku polskim Cichsze o ok. 50% - 5 dB dzięki unikalnej konstrukcji i uszczelce zgrzewalnej Wyjątkowo szczelne i ciepłe - dzięki zastosowaniu profilu pięciokomorowego i uszczelki dwukomorowe zgrzewalnej Nowoczesne i sztywne - umożliwiają wykonanie jednoskrzydłowego okna o wymiarze do 1600 mm x 1600 mm Bezpieczne - okucia są mocowane przez 4 ścianki w skrzydle i ramie bezpośrednio do wzmocnień stalowych Wyjątkowej jakości - produkowane z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem uszczelki zgrzewalnej podwyższającej szczelność i akustykę.

Okna Brügmann Arte dostępne są w okleinie drewnopodobnej w 3 różnych standardowych typach oklein w wersji z oklejoną stroną zewnętrzną lub obustronnie (okleina na ściance barwionej w masie przy kolorze zewnętrznym) Wszystkie okna PCV produkowane są przez Abakus (niezależnie od systemu i profili oraz ukompletowania) w najbardziej zaawansowanej, zautomatyzowanej technologii zapewniającej najwyższe standardy jakości.

Zakres oferty okien PCV składa się z 2 grup produktowych:

Brügmann AD

PCV PCV

System profili 5K

- głębokość zabudowy 73 mm,
- grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
- uszczelki termozgrzewalne - komorowe, wrolowane w profil.

Poniżej przedstawiamy różne rodzaje listew przyszybowych możliwych do zastosowania w systemach Brügmann:

PCV

Okna Wszechstronne: Brügmann Arte - biały lub kolorowy w foliach standardowych: złoty dąb, mahoń, orzech, dąb bagienny, antracyt, montana.

Brügmann AD Arte

PCV PCV

System Brugmann AD ze skrzydłem półzlicowanym ARTE

- głębokość zabudowy 73 mm,
- grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
- uszczelki termozgrzewalne, wrolowane w profil, komorowe.

Poniżej przedstawiamy różne rodzaje listew przyszybowych możliwych do zastosowania w systemach Brügmann:

PCV

Okna Popularne: Brügmann AD biały.

Realizujemy także zamówienia na nietypowe kształty wielokąty, łuki itp  Typowe jest nietypowe - największym atutem Abakus, obok doskonałej jakości wykonania oraz atrakcyjnej ceny, jest bogaty wybór standardu wykonania okna. Dzięki elastyczności, a nie produkcji długich serii, możemy spełnić każde Państwa życzenie.

ARTE ENERGY

PCV

W oknach Abakus Energy zastosowane są ciepłe profile firmy Bruegmann oraz zestawy szyb zespolonych o szerokości 44mm i współczynniku izolacyjności termicznej ug = 0,5W/m2K. Wielokomorowa konstrukcja profili PCW oraz odpowiednio dobrane wzmocnienia stalowe, pozwalają uzyskać jeden z najniższych na rynku współczynników termicznych całego okna. To wszystko sprawia, że mamy do czynienia z prawdziwą rewolucją termiczną w bardzo przystępnej cenie. W efekcie okna Abakus Energy osiągają najlepsze w swojej klasie, parametry efektywności energetycznej uw = 0,8 W/m2K, bez potrzeby stosowania dodatkowych, drogich wkładek i ociepleń.

PCV

Mamy wielką przyjemność poinformować, iż w chwili obecnej przy zakupie okien ABAKUS ENERGY w standardzie otrzymają Państwo klamki i osłonki ROTO-SECUSTIK oraz CIEPŁE RAMKI w pakietach szybowych. Dotyczy to okien na profilu Bruegmann ARTE, zarówno białych jak i w kolorze zewnętrznym oraz obustronym.

Dodatkowo w systemie tym istnieje opcja ukrytych okuć ROTO NT DESIGNO. Roto Designo wyznacza nowe standardy: niewidoczne z zewnątrz zawiasy, żadnych osłonek, które mogłyby ulec zniszczeniu, nic nie zakłóca wyglądu okien. Wyrafinowane rozwiązania techniczne: wszystkie elementy okucia ukryte są pod przylgą skrzydła i tym samym niewidoczne na oknie.

PCV